Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1900-tal, koppar samt mässing, hänklar med lejonmaskaroner, höjd 25, diameter 26 cm

Bruksslitage

816955

2020-09-26