Ring 18 k guld 4 delar

Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar
Ring 18 k guld 4 delar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RING, 18 k guld, 4 dlr varav 3 utbytbara, med carréslipade safirer, smaragder, rubiner samt en ring med dekor av 18 småbriljanter, 1980/90-tal, ringstorlek ca 16,8 mm, vikt ca 7,8 g

Några stenar med smärre repor

816995

2020-09-26