Anna Ehrner glas

Anna Ehrner glas
Anna Ehrner glas
Anna Ehrner glas
Anna Ehrner glas
Anna Ehrner glas
Anna Ehrner glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA ERHNER, glas, 3 dlr, bestående av: 2 snapsglas samt 1 flaska/karaff, "Kosta Boda", signerade, höjd ca 11 samt 19 cm

Minimalt slitage

817003

2020-10-04