Soffbord med utdragsskivor

Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor
Soffbord med utdragsskivor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD med utdragsskivor, 1930/40-tal, med tidningshylla, fanerat i bl.a. björk, höjd 67, 90x55, utraget 160 cm

Slitage,

817012

2020-09-26