Soffbord med utdragsskivor
2020-09-26
817012
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD med utdragsskivor, 1930/40-tal, med tidningshylla, fanerat i bl.a. björk, höjd 67, 90x55, utraget 160 cm
Slitage,