John Ericsson akvarell

John Ericsson akvarell
John Ericsson akvarell

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

JOHN ERICSSON (1877-1951): Motiv med kungatron, signerad och daterad John Ericsson -29, akvarell, 25x35 cm

817020

2020-09-26