Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skrattande präst, olja på pannå, ca 25x17 cm, text a tergo lydandes "Marstrand 29/6 1887"

Konst, Äldre måleri

817026

2020-09-25