Tommy G Sundman oljemålning

Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Stilleben med vinflaskor, monogramsignerad TGS, olja på duk, 42x31 cm

817027

2020-09-26