Glasask

Glasask
Glasask
Glasask
Glasask
Glasask
Glasask

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

GLASASK, 1900-talets andra hälft, förgylld metall med genombruten dekor av blommor och blad, fasettslipat glas, höjd ca 10, 15x1§2 cm

Bruksslitage

817029

2020-10-04