Vagnskista 1800-tal

Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal
Vagnskista 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

VAGNSKISTA, canvas, 1800-talets slut, höjd ca 43, längd 110 cm

Fläckar, slitage

817042

2020-09-28