Medaljer och minnesmynt

Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt
Medaljer och minnesmynt

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MEDALJER, MINNESMYNT, MILITÄRA truppbetäckningar mm. 1900-tal, delvis förgyllda, varierande storlekar

Slitage

817050

2020-09-27