Charles Portin oljemålning 1952

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CHARLES PORTIN (1889-1980): Mönster, signerad och daterad Charles Portin 1952, olja på duk, ca 100x80 cm,

Utställningskatalog medföljer

Ytmärken

817051

2020-09-27