Nils Gunnar Stenqvist

Nils Gunnar Stenqvist
Nils Gunnar Stenqvist
Nils Gunnar Stenqvist
Nils Gunnar Stenqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR STENQVIST (1934-2005): Mörker, monogrmasignerad och daterad NGS -83, blandteknik ca 67x53 cm

817052

2020-09-28