Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, omkring 1800-talets mitt, furu, träskuren dekor, beslag i gulmetall, höjd ca 144, 110x52 cm

Avslutav, senare beslag bruksslitage

817058

2020-10-05