Figurin Kina

Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURIN, Kina, republik föreställer "Lu", djjupstämplat sigill med fabriksnamnet Zhu Mao Ji, höjd ca 49 cm

Några glasyrbortfall, slitage

817059

2020-10-04