Interiörmotiv

Interiörmotiv
Interiörmotiv
Interiörmotiv
Interiörmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiörmotiv med kortspelare, signerad E. Blätter, 69x61 cm

Bruksslitage

817063

2020-09-27