Skrivbordslampa Örsjö belysning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRSJÖ BELYSNING, skrivbordslampa, "PJ65", Box Arkitekter, blålackerad, skärmens diameter ca 16 cm

Bucklor, bruksslitage

817078

2020-09-27