Christina Knall, På Rivvan

Christina Knall, På Rivvan
Christina Knall, På Rivvan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): "På Rivvan", signerad Christina Knall, akvarell på papper, 17x12 cm, utförd 2012

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären

817086

2020-10-04