Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTINA KNALL (född 1947): "På Rivvan", signerad Christina Knall, akvarell på papper, 17x12 cm, utförd 2012
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären
817086
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här