Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad E. Ollers -57, olja på duk, uppfordrad, ca 23x18 cm

817090

2020-09-28