Christina Knall, Stockholmsmotiv, färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Fantasibild över Stockholm, signerad Christina Knall i blyerts, numrerad 76/290, färglitografi, 31x40 cm

PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären

Ej examinerad ur ramen

817092

2020-10-04