Christina Knall, Motiv med Vaxholmsbåt, färglito

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Motiv med vaxholmsbåt, signerad Christina Knall i blyerts, E.A., färglitografi, 30x40 cm

PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären

Ej examinerad ur ramen

817094

2020-10-04