Ernst Smith

Ernst Smith
Ernst Smith
Ernst Smith
Ernst Smith

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ERNST SMITH (Sverige, 1868-1945): skeppsmotiv, signerad, olja på duk, bildmått 24x41 cm

Mindre fläckar, ställvis krackelyr

817097

2020-10-03