Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, ytterfoder, majolika, omkring sekelskiftet 1900, polykrom reliefdekor, diameter 20 cm, höjd 17 cm.
Bruksslitage, enstaka mindre nagg, mindre spricka.
817100
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här