Christina Knall, Motiv över Sthlm, färglito

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Motiv över Stockholm från Söder, signerad Christina Knall i blyerts, numrerad 53/90, färglitografi, 31x40 cm

PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären

817101

2020-10-04