Christina Knall, Får jag lov, färglito

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Får jag lov?, signerad Christina Knall i blyerts, numrerad 162/290, färglitografi, 31x40 cm

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären

817103

2020-10-04