Christina Knall, Stockholm med Stadshuset

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Stockholm med Stadshuset, signerad Christina Knall, akvarell på papper, ,

817107

2020-10-04