Christina Knall, Stockholmotiv

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Stockholmotiv, signerad Christina Knall, akvarell på papper,

817109

2020-10-04