Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHRISTINA KNALL (född 1947): Stockholmotiv, signerad Christina Knall, akvarell på papper,
817109
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här