Skålar och dekorationsträd

Skålar och dekorationsträd
Skålar och dekorationsträd
Skålar och dekorationsträd
Skålar och dekorationsträd
Skålar och dekorationsträd
Skålar och dekorationsträd

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SAMLING KERAMIK, 3 dlr. bestående av skål i form av fasan, längd ca 42 cm, karrot med lock i form av fisk, längd ca 38 cm, dekorationsträd med citroner, höjd ca 38 cm

Bruksslitage, smuts, smärre nagg

817117

2020-09-27