Mattel Barbie Skipper Midge kläder
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTEL DOCKOR, 3 st,1960-tal, bestående av Barbie, Midge och Skipper, en stor mängd kläder, tillbehör och accessoarer bl.a: Barbie in Holland, Switzerland och Mexico (sjal saknas), Friday Nite Date (bricka samt glas saknas), After 5, Garden Tea Party (Midge), American Airlines Stewardess (hatt saknas), It´s Cold Outside, Busy Morning, Registered Nurse (diplom och sängvärmare saknas), Solo In The Spotlight (ej komplett), Senoir Prom (Midge), Evening Splendour (ej komplett), Black Magic (ej komplett), Silken Flame/Red Flare (ej komplett), mm, samt 2 st garderober
Enstaka plagg som ej är original kan förekomma, delvis slitage
817118
2020-09-30