Oljemålning Arnold Nolle Svensson

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNOLD NOLLE SVENSSON (1915-2008): "Från vägkanten", signerad och daterad Nolle 85, olja på duk, ca 55 x 70 cm

817125

2020-10-04