Oljemålning Ture Fabiansson

Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson
Oljemålning Ture Fabiansson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE FABIANSSON (1910-1994): Komposition, monogramsignerad T F, daterad 66, olja på duk, ca 53 x 72 cm

Mindre färgbortfall

817128

2020-10-04