Pennor Parker Paper Mate

Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate
Pennor Parker Paper Mate

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENNOR, 5 st, 1900-talets mitt, 3 st Parker samt 2 st Paper Mate

Slitage

817132

2020-09-27