Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PENNOR, 5 st, 1900-talets mitt, 3 st Parker samt 2 st Paper Mate
Slitage
817132
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här