Börge Mogensen bokhylla Öresund
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, "Öresund / Øresund", Karl Andersson & söner, bokhylla, 4-delad, fanerad i ek, nederdel med skåp, mittdel med skrivklaff, överdel med hylla, höjd ca 240, 135x46 cm
Blekt, bruksslitage
817137
2020-09-27