Börge Mogensen bokhylla Öresund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, "Öresund / Øresund", Karl Andersson & söner, bokhylla, 4-delad, fanerad i ek, nederdel med skåp, mittdel med skrivklaff, överdel med hylla, höjd ca 240, 135x46 cm

Blekt, bruksslitage

817137

2020-09-27