Etsning Jules Schyl

Etsning Jules Schyl
Etsning Jules Schyl
Etsning Jules Schyl
Etsning Jules Schyl
Etsning Jules Schyl
Etsning Jules Schyl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): kvinna med korg, signerad J Schyl, numrerad 36/260, etsning, ca 20 x 12 cm

817140

2020-10-03