Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av grönt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm
Bruksslitage
817149
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här