Skål Kina

Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, Kina, 1800-tal, "powder blue", höjd ca 5, diameter 22 cm

Proveniens: Antik West

Smärre slitage

817155

2020-10-04