Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL, Kina, 1800-tal, "powder blue", höjd ca 5, diameter 22 cm
Proveniens: Antik West
Smärre slitage
817155
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här