Hink laggad

Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

HINK, laggad, handtag av järnsmide, 1800-tal, höjd 32 cm

Bruksslitage, skador, handtag rostanlupet

817182

2020-09-27