Badrumsskåp Italien 1960-tal

Badrumsskåp Italien 1960-tal
Badrumsskåp Italien 1960-tal
Badrumsskåp Italien 1960-tal
Badrumsskåp Italien 1960-tal
Badrumsskåp Italien 1960-tal
Badrumsskåp Italien 1960-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADRUMSSKÅP, "Castore", CM Torino, Italien 1960-tal, plast och glas, höjd ca 48, 86x15 cm

Bruksslitage

817187

2020-09-28