Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKBORD, sent 1900-tal, ihopfälbart underrede, lös skiva i skinn med handtag, enligt uppgift Slettvoll, höjd ca 78, 55x43 cm

Smärre bruksslitage, bricka med enstaka skador

817191

2020-10-04