Björn Brusewitz akvarell

Björn Brusewitz akvarell
Björn Brusewitz akvarell
Björn Brusewitz akvarell
Björn Brusewitz akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948): Station med folkmyller, akvarell, signerad och daterad nov 1979, bildyta ca 35x54 cm

817194

2020-09-28