Ljuskrona plafond

Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, plafondmodell, diameter ca 42 cm

Bruksslitage, ev. lösa prismor

817196

2020-09-28