Kurt Östervig soffbord

Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, soffbord, ek, Danmark, 1950-tal, märkt Danish Furniture Control, höjd ca 50, 150x75 cm

Smärre slitage

817202

2020-10-02