Färgseriegrafi Friedensreich Hundertwasser
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Hommage à Schröder Sonnenstern", 11.9.1972, stämpelsignerad och numrerad 02061/4200, färgseriegrafi med metallprägling, bladstorlek ca 96 x67 cm
817227
2020-10-04