Färgseriegrafi Friedensreich Hundertwasser

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Hommage à Schröder Sonnenstern", 11.9.1972, stämpelsignerad och numrerad 02061/4200, färgseriegrafi med metallprägling, bladstorlek ca 96 x67 cm

817227

2020-10-04