Glasflaskor

Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GLASFLASKOR, 3 st., 1900-tal, varav en märkt med tre kronor

nagg, slitage

817232

2020-10-03