Barmöbler 6 delar

Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar
Barmöbler 6 delar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARMÖBLEMANG, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, ekstommar, med belysning, bestående av: 1 bardisk, 1 barhylla med vitindelar samt glashyllor, 4 barstolar, tre stolar med tygklädd sits, samt en med skinnklädsel, sitthöjd ca 76, bardiskens höjd ca 105, 145x46 cm, barhyllans höjd ca 78, 145x20 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad belysning, lös limmad del på barstol

817235

2020-10-04