Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORDSARMATUR, patinerad metall, 1900-talets mitt, klotformad, på bronserade tassar i form av lejon, höjd ca 33 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

817242

Päivämäärä:

2020-10-03