Bordsarmatur
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BORDSARMATUR, patinerad metall, 1900-talets mitt, klotformad, på bronserade tassar i form av lejon, höjd ca 33 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
817242
Päivämäärä:
2020-10-03