Skrivbordslampa ÖBA

Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA
Skrivbordslampa ÖBA

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, ÖBA 6039, 1940/50-tal, stomme i mässing, höjd ca 26 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

817243

2020-10-03