Skrivbordslampa ÖBA
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, ÖBA 6039, 1940/50-tal, stomme i mässing, höjd ca 26 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
817243
2020-10-03