Carl-Harry Stålhane

Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane
Carl-Harry Stålhane

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas, 2 skålar 1970-tal, stengods, blå och grön glasyr, signerade CHS TS (Timo Sarvimäki), höjd 7-21 cm,

817252

2020-10-03