Strålkastare

Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, i form av strålkastare, 2000-tal, metall samt trä, höj och sänkbar, höjd ca 60-77 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, stötskador

817253

2020-10-03